tel

с.Прибужани, вул. Миру 97

mail

gayda.pp@gmail.com

phone

+380984733476
+380983007018

Замовити дзвінок

RAINWAY 130/100

    RAINWAY 130/100

      Водостічні труби ПВХ RainWay виробляються в Україні на новітньому обладнанні з високоякісного, не пластифікованого ПВХ (PVC "U), до складу суміші якого включені спеціальні добавки, що запобігають негативний вплив ультрафіолетового випромінювання та навколишнього середовища.

Жолоби та труби водостічних систем виготовляються за технологією нового покоління - коекструзією, яка все ширше застосовується в промисловості розвинутих країн. Це технологія виробництва виробів з ПВХ: композиції, використовувані для виготовлення елементів водостічних систем - труб і жолобів, видавлюються через екструдер і формують єдиний виріб, що складається з трьох шарів - внутрішнього, зовнішнього і центрального.

     Матеріали цих шарів схожі за своїми фізичними властивостями, наприклад, мають погоджений між собою коефіцієнт температурного розширення. Міцність їх з'єднання така, що вони утворюють єдине нерозривне ціле, без розшарувань і зазорів.

   Зовнішній шар містить добавки, які захищають водостічну систему від УФ-випромінювання, тому водостік надійно захищений від вигорання. Внутрішній також має захист від УФ промінів, але захищаєводостік не так від вигорання (оскільки внутрішню частину жолоба не видно), як запобігає негативному впливу на структуру жолобу, яких міг би призвести до крихкості і зменшення пружності водостоку.

Центральний прошарок виробу, найбільший за товщиною, захищає труби та жолоби водостічної системи від механічних навантажень. Таким чином, технологія коекструзії забезпечує повну цілісність елементів водостоку. А також вона дозволяє істотно поліпшити експлуатаційні та естетичні характеристики водостічних систем.

Водостічні системи RainWay, підкорили вже велику кількість споживачів, і що дуже важливо, все частіше рекомендуться професійними покрівельниками, що несуть відповідальність та дають гарантію на монтаж водостічних систем.

    Виробництво в Україні дозволяє позиціонувати водостки Rainway, як відмінну пропозицію з погляду співвідношення ціни та якості. Ціна на обладнання не залежить від вартості імпортних мит та коливань курсів валют.